מאפשרים לחינוך להשתנות

 
 

מהפכת המידע והטכנולוגיה מאפשרת לנו כמורים להפוך את השיעורים לחווייתיים, עשירים באמצעי המחשה ויזואליים ורלוונטיים לחיי התלמידים. עמותת תפוח מציעה מודל חינוכי מתקדם המשלב כלים טכנולוגיים עם תפישות פדגוגיות חדשניות. 

אקדמיה דיגיטלית - Digital Academy
איך זה עובד?

מסלולי ההכשרה שאנו מציעים פותחו בהתאמה מלאה לדרישות משרד החינוך, ומטרתם לסלול למורים את הדרך לשילוב טכנולוגיה וכלים מקוונים בתכנית הלימודים לצורך שיפור תהליכי למידה, הוראה והערכה. צוות המנחים המוביל את גוף הפדגוגיה המתוקשבת בתפוח הוא בעל שנים רבות של ניסיון בייעוץ לגופים חינוכיים והטמעת טכנולוגיה בבתי ספר, בישראל ובעולם. התפיסה על פיה אנו פועלים גורסת כי אין די בהכנסת מכשירי קצה לבתי הספר, אלא כי יש צורך בתהליך פדגוגי משמעותי, שיקדם את צוות ההוראה בבית הספר וינחה אותם כיצד ללמד בצורה היעילה ביותר בתנאים החדשים שנוצרו.  אנו מציעים תהליך הוליסטי שמטרתו לשנות את תפיסת ההוראה הכוללת:

 

שיטות הוראה חדשניות: 

היכרות עם מגוון רחב של שיטות פדגוגיות מתקדמות. המורים ידעו לשלב את השיטות הללו בתחומי הדעת השונים וליצור תכניות לימודים בין תחומיות. כמו כן, יכירו המורים את דרכי ההערכה המתאימות לכל שיטה כדי להעצים את תהליכי ההוראה והלמידה בבית הספר.

 

למידה ניידת (מחשב לכל תלמיד):

צוות ההנחיה שלנו מומחה בהובלת תהליכי שינוי פדגוגי באמצעות השתלמויות מורים, עבודה פרטנית עם כל מורה ומורה ומתן משוב שוטף, במסגרת מיזמים של "מחשב לכל תלמיד", (Bring Your Own Device (BYOD ושימוש בכלים מתוקשבים, בהם ספרים דיגיטליים וסביבות למידה מתוקשבות.

 

הקניית יכולות מתקדמות בשימוש בטכנולוגיה מגוונת:

שימוש בכלים מתקדמים, פיזיים ווירטואליים. היכרות מעמיקה עם היכולות שמאפשרת הפדגוגיה המתוקשבת, תוך חיבור רציף לתכניות הלימודים.

 

נבחרת מורים בית ספרית ועירונית:

הקמת קבוצת מורים איכותית שתוביל את תחום התקשוב בבתי הספר בעיר ותהווה קבוצת חשיבה ופיתוח בתחום.

 

ייעוץ בהובלת תהליך ארגוני-תקשובי:

לתפוח היכרות מעמיקה עם עולם התקשוב והטכנולוגיה. אנו מציעים תהליך שלם, שכולל הגדרת מאפיינים טכניים ופדגוגיים, יצירת קשר עם ספקים וגורמים רלוונטיים על פי צרכי הארגון וליווי עד להטמעה מוצלחת ומלאה. 

 

יחד עם הצוות המקצועי אנו מתכננים את השינוי, מתאימים אותו לצרכי בית הספר ומלווים את את המורים בתהליך. יחד אנו הופכים את בית הספר למרחב למידה הפורץ את גבולות הכתה ויחד - מורים, תלמידים והורים - בונים למידה מהנה ומשמעותית יותר, המכינה את התלמידים לחיים במאה ה-21.

 

Digital Academy

בואו לראות איך נראה החינוך העתידי! אתם מוזמנים לבוא למפגש חוויתי אשר ימחיש הלכה למעשה כיצד נראה בית ספר המיישם למידה והוראה חדשנית.  למידע נוסף, השלימו את הפרטים בטופס שלהלן:

 
שותפים לעשייה: 

"התלמידים שלי התקדמו משמעותית מאז שהחלה תכנית הטאבלטים, ההתעניינות בחומר הלימודי גברה ויש פחות בעיות משמעת" - אמיר חבקין, מורה להיסטוריה בכיתה ח' בבית הספר אורט רמת יוסף.

 

"למעלה מ-99% מהמורים והתלמידים בבת ים משתמשים בטכנולוגיה בצורה יעילה כדי ללמוד וללמד. אנו מרוצים מאוד מתהליך ההטמעה הפדגוגי ומאופן הכשרת המורים". אביב קינן, סגן ראש העיר בת ים.

פרטים נוספים:
מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה
מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה
מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה

מבנה התכנית

מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה
מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה
מודל לאימוץ טכנולוגיה בהוראה

מודל הSAMR

פדגוגיה דיגיטלית
פדגוגיה דיגיטלית
פדגוגיה דיגיטלית

מהי?

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now